Meble dla dzieci Babydreams - Kocot Kids

Kolekcja mebli Babydreams pomaga stworzyć niepowtarzalny, bajkowy nastrój w pokoju dziecka w stylu retro. Meble z kolekcji Babydrems umożliwiają nam bardzo dużą personalizacje dla wybranego dziecka. Meble z kolekcji Beabydremas Kocot Kids dostępne są w kilku kolorach (białe, zielone, niebieskie i różowe). Dla najmłodszych dzieci przygotowane zostały zestawy ozdobione wizerunkami baśniowych postaci, zwierzątek lub pojazdów.

Culla.pl / Sklep / Babydreams

Wyświetlanie 1–24 z 25 wyników

Biurko Babydreams bez wzoru – Kocot Kids

699,00 
Biurko dla dziecka Babydreams bez wzoru - Kocot Kids z podręczną szufladą pod blatem oraz pojemną szafkę przedzieloną półką. Biurko wykonane jest z laminowanej płyty meblowej o wysokiej jakości (grubość 18 mm). Biurko występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie.
-5%
komoda dla dziecka Babydreams z nadrukiem auta wyścigowego
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Auto wyścigowe – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci z naklejką auta wyścigowego Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
Komoda do pokoju dziecka Babydreams z nadrukiem ciężarówki
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Ciężarówka – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci z naklejką ciężarówki Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
Komoda dla dziecka Babydreams formuła
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Formuła – Kocot Kids

649,00 
Komoda Babydreams - Kocot Kids dla dzieci z naklejką formuły  z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
Komoda dla dziewczynki z nadrukiem jednorożec - Babydreams Kocot Kids
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Jednorożec – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci z obrazkiem jednorożca Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
komoda babydreams biała z rysunkiem konika
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Konik – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci z nadrukiem konika Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
Komoda z nadrukiem koparki dla chłopca - mebelki dziecięce Babydreams Kocot Kids
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Koparka – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci z naklejką koparki Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
Komoda Babydreams księżniczka i konik - mebelki dla dzieci Babydreams Kocot Kids
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Księżniczka i konik – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci z naklejką księżniczki i konika Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
Komoda księżniczka na koniku - mebelki dla dzieci Babydreams Kocot Kids
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Księżniczka na koniku – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci z naklejką księżniczki na koniku Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
Biała Komoda dziecięca z nadrukiem mały dino - mebelki dla dzieci Babydreams Kocot Kids
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Mały Dino – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci z naklejką mały Dino Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
komoda babydreams - miś i kwiatki polskiej produkcji Kocot Kids
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Miś z kwiatkami – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci z naklejką misia z kwiatkami Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
komoda do pokoju dziecka babydreams - miś i motylki
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Miś z motylkami – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci z naklejką misia z motylkami Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
zielona komoda dla dziecka Kocot Kids babydreams z nadrukiem niebieskiego misia
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Niebieski Miś – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci z naklejką niebieskiego misia Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
komoda w kolorze białym babydreams safari
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Safari – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci z naklejką safari Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
Różowa Komoda dla dziewczynki Babydreams - Słonik - Kocot Kids
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Słonik – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci z naklejką słonika Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
Komoda Babydreams - Straż Pożarna - Kocot Kids
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Straż pożarna – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci z wizerunkiem straży pożarnej Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
komoda niebieska dla dziecka babydreams z nadrukiem wróżki z motylkami
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Wróżka z motylkami – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci z nadrukiem wróżki z motylkami Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
3 szufladowa komoda biała dla dziecka Babydreams - Kocot Kids
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams bez wzoru – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci bez wzoru Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda dziecięca bez wzoru pasuje zarówno do pokoju chłopca jak i dziewczynki. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
Białe łóżko Babydreams Kocot Kids dostępne w wymiarach 140x70, 160x80 i 190x80
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Łóżko dziecięce Babydreams bez wzoru 140×70 – Kocot Kids

523,00 1028,00 
Łóżko dziecięce ze stelażem sprężynującym FLEX pod materac o wymiarach 140x70. Łóżko do pokoju dziecięcego dostępne jest w kilku wersjach kolorystycznych i może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejek na frontach. Stelaż łóżka wykonany został z klejonych warstwowo listew brzozowych.
-5%Bestseller
Łóżko Babydreams Kocot Kids niebieskie dostępne w wymiarach 140x70, 160x80 i 190x80
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Łóżko dziecięce Babydreams bez wzoru 160×80 – Kocot Kids

628,00 1161,00 
Łóżko dziecięce ze stelażem sprężynującym FLEX pod materac o wymiarach 160x80. Łóżko do pokoju dziecięcego dostępne jest w kilku wersjach kolorystycznych i może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejek na frontach. Stelaż łóżka wykonany został z klejonych warstwowo listew brzozowych.
-5%
Łóżko Babydreams Kocot Kids różowe wymiary 140x70, 160x80 i 190x80
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Łóżko dziecięce Babydreams bez wzoru 180×80 – Kocot Kids

704,00 1266,00 
Łóżko dziecięce ze stelażem sprężynującym FLEX pod materac o wymiarach 180x80. Łóżko do pokoju dziecięcego dostępne jest w kilku wersjach kolorystycznych i może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejek na frontach. Stelaż łóżka wykonany został z klejonych warstwowo listew brzozowych.
-5%Bestseller
Biały regał podwójny dla dziecka Babydreams Kocot Kids
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Regał podwójny Babydreams bez wzoru – Kocot Kids

589,00 
Regał bez wzoru z 8 otwartymi półkami i 2 zamykanymi do pokoju dziecka dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Regał może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-6%
Biały regał pojedynczy Babydreams Kocot Kids
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Regał pojedynczy Babydreams bez wzoru – Kocot Kids

509,00 
Regał bez wzoru z 4 otwartymi półkami i 1 zamykaną do pokoju dziecka dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Regał może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
Szafa dla dziecka Babydreams z niebieskimi dodatkami Kocot Kids
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Szafa Babydreams bez wzoru – Kocot Kids

1019,00 
Szafa dwudrzwiowa do pokoju dziecka, podzielona na dwie równe części. Prawa połowa szafy to praktyczne 3 sporych rozmiarów regulowane półki, lewa połowa to drążek na wieszaki. Szafa posiada również sporych rozmiarów dolną szufladę. Szafa dostępna w kilku wersjach kolorystycznych i może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.