Kocot Kids jest jednym z wiodących polskich producentów mebli dla dzieci. Mebelki Kocot Kids (łóżeczka, komody, szafy) to na pierwszym miejscu bezpieczeństwo i komfort młodych użytkowników, co potwierdzają różnego rodzaju certyfikaty i atesty.

Bogate wzornictwo kolekcji mebli, pozwoli Twojemu dziecku samodzielnie dobrać kolor mebelka. Ponadto do mebelków dla dzieci Kocot Kids można domówić kolorowe nadruki (m.in. z postaciami różnorodnych bohaterów bajek).

Culla.pl / Sklep / Kocot Kids

Wyświetlanie 1–24 z 78 wyników

Biurko Babydreams bez wzoru – Kocot Kids

699,00 
Biurko dla dziecka Babydreams bez wzoru - Kocot Kids z podręczną szufladą pod blatem oraz pojemną szafkę przedzieloną półką. Biurko wykonane jest z laminowanej płyty meblowej o wysokiej jakości (grubość 18 mm). Biurko występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie.

Biurko Classic – Kocot Kids

780,00 
Białe biurko dla dziecka z szufladą i szafką. Biurko wykonane jest z płyty MDF o wysokiej jakości (grubość 18 mm). Biurko młodzieżowe białe.

Biurko dla dzieci Tomi – Kocot Kids

504,00 
Biurko dla dziecka białe z podręczną szufladą pod blatem. Biurko wykonane jest z laminowanej płyty meblowej o wysokiej jakości (grubość 18 mm). Białe biurko młodzieżowe z szufladą.

Biurko dziecięce Victor – Kocot Kids

751,00 
Biurko dziecięce Victor z pojemną szufladą i opcjonalna nadstawką. Biurko dla dziecka Victor powstało z myślą o najmłodszych użytkownikach, zachowując jednocześnie ponadczasowy styl skandynawski (białe biurko z dębowymi nogami).
-5%
komoda dla dziecka Babydreams z nadrukiem auta wyścigowego
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Auto wyścigowe – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci z naklejką auta wyścigowego Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
Komoda do pokoju dziecka Babydreams z nadrukiem ciężarówki
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Ciężarówka – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci z naklejką ciężarówki Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
Komoda dla dziecka Babydreams formuła
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Formuła – Kocot Kids

649,00 
Komoda Babydreams - Kocot Kids dla dzieci z naklejką formuły  z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
Komoda dla dziewczynki z nadrukiem jednorożec - Babydreams Kocot Kids
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Jednorożec – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci z obrazkiem jednorożca Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
komoda babydreams biała z rysunkiem konika
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Konik – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci z nadrukiem konika Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
Komoda z nadrukiem koparki dla chłopca - mebelki dziecięce Babydreams Kocot Kids
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Koparka – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci z naklejką koparki Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
Komoda Babydreams księżniczka i konik - mebelki dla dzieci Babydreams Kocot Kids
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Księżniczka i konik – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci z naklejką księżniczki i konika Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
Komoda księżniczka na koniku - mebelki dla dzieci Babydreams Kocot Kids
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Księżniczka na koniku – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci z naklejką księżniczki na koniku Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
Biała Komoda dziecięca z nadrukiem mały dino - mebelki dla dzieci Babydreams Kocot Kids
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Mały Dino – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci z naklejką mały Dino Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
komoda babydreams - miś i kwiatki polskiej produkcji Kocot Kids
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Miś z kwiatkami – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci z naklejką misia z kwiatkami Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
komoda do pokoju dziecka babydreams - miś i motylki
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Miś z motylkami – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci z naklejką misia z motylkami Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
zielona komoda dla dziecka Kocot Kids babydreams z nadrukiem niebieskiego misia
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Niebieski Miś – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci z naklejką niebieskiego misia Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
komoda w kolorze białym babydreams safari
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Safari – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci z naklejką safari Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
Różowa Komoda dla dziewczynki Babydreams - Słonik - Kocot Kids
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Słonik – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci z naklejką słonika Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
Komoda Babydreams - Straż Pożarna - Kocot Kids
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Straż pożarna – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci z wizerunkiem straży pożarnej Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
komoda niebieska dla dziecka babydreams z nadrukiem wróżki z motylkami
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams – Wróżka z motylkami – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci z nadrukiem wróżki z motylkami Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.
-5%
3 szufladowa komoda biała dla dziecka Babydreams - Kocot Kids
Biały
Niebieski
Różowy
Zielony

Komoda Babydreams bez wzoru – Kocot Kids

649,00 
Komoda dla dzieci bez wzoru Babydreams - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami. Komoda dziecięca bez wzoru pasuje zarówno do pokoju chłopca jak i dziewczynki. Komoda występuje w kilku wersjach kolorystycznych a także może posiadać jeden z kilkunastu bajkowych obrazków w formie naklejki na froncie komody.

Komoda biała Kubi – Kocot Kids

919,00 
Komoda dla dzieci biała Kubi - Kocot Kids z trzema pojemnymi szufladami, które są osadzone na prowadnicach z funkcją cichego domyku. Komoda dziecięca biała z dębowymi nogami do pokoju zarówno chłopca jak i dziewczynki.

Komoda Classic – Kocot Kids

829,00 
Komoda z 3 szufladami Classic wykonana jest z 18 mm laminowanej płyty meblowej oraz płyty MDF lakierowanej atestowanymi farbami ekologicznymi, które są bezpieczne dla dzieci. Szuflady komody osadzone są na prowadnicach rolkowych.

Komoda dla dzieci Victor – Kocot Kids

979,00 
Komoda dla dzieci Victor z trzema pojemnymi szufladami, które są osadzone na prowadnicach z funkcją cichego domyku. Komoda dziecięca biała z dębowymi nogami posiada również praktyczną półkę.