Culla.pl / Sklep / Baby

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Materac lateksowy Hevea Baby 120×60

426,00 
Antyalergiczny, zdrowy materac lateksowy dla niemowląt i dzieci o wymiarach 120x60 cm. Średnio-twardy dwustronny materac do łóżeczka wykonany z jednego bloku pianki lateksowej. Duża zawartość naturalnego lateksu. Zapewnia elastyczność i właściwe podparcie dla kręgosłupa dziecka. Do wyboru 3 pokrowce: Aegis z tarczą bakteryjną, Medica i Aloe Vera.
Wybierz opcje

Materac lateksowy Hevea Baby 130×70

478,00 
Antyalergiczny, zdrowy materac lateksowy dla niemowląt i dzieci o wymiarach 130x70 cm. Średnio-twardy dwustronny materac do łóżeczka wykonany z jednego bloku pianki lateksowej. Duża zawartość naturalnego lateksu. Zapewnia elastyczność i właściwe podparcie dla kręgosłupa dziecka. Do wyboru 3 pokrowce: Aegis z tarczą bakteryjną, Medica i Aloe Vera.
Wybierz opcje

Materac lateksowy Hevea Baby 140×70

478,00 
Antyalergiczny, zdrowy materac lateksowy dla niemowląt i dzieci o wymiarach 140x70 cm. Średnio-twardy dwustronny materac do łóżeczka wykonany z jednego bloku pianki lateksowej. Duża zawartość naturalnego lateksu. Zapewnia elastyczność i właściwe podparcie dla kręgosłupa dziecka. Do wyboru 3 pokrowce: Aegis z tarczą bakteryjną, Medica i Aloe Vera.
Wybierz opcje