Pinio Marie

Kolekcja Mebli Dziecięcych Pinio Marie – Elegancja i Ponadczasowy Styl dla Twojego Dziecka

Zapraszamy do świata Pinio Marie – kolekcji mebli dziecięcych, która łączy w sobie ponadczasową elegancję z nowoczesnym designem. Idealna dla rodziców, którzy cenią sobie styl i funkcjonalność, Marie to doskonały wybór dla każdego pokoju dziecięcego.

Główne Cechy:

  • Elegancja i Ponadczasowy Design: Kolekcja Marie charakteryzuje się klasycznym stylem modern, z uproszczonymi detalami w kształcie litery V oraz prostymi cokołami, tworzącymi wyjątkową atmosferę w pokoju dziecka.
  • Trwałość i Bezpieczeństwo: Wykonana z malowanej płyty MDF, kolekcja Marie zapewnia trwałość i bezpieczeństwo, będąc idealnym wyborem dla rosnącego dziecka.
  • Funkcjonalność: Kolekcja oferuje różnorodne elementy, takie jak łóżeczka, szafy, komody i regały, umożliwiając kompleksowe wyposażenie pokoju dziecięcego.
  • Nagroda Diament Meblarstwa 2017: Marie została wyróżniona Diamentem Meblarstwa, co potwierdza jej wysoką jakość i popularność wśród klientów.

Wybierz kolekcję Pinio Marie i stwórz przestrzeń, która będzie rosła razem z Twoim dzieckiem, oferując styl, komfort i bezpieczeństwo na lata. Odkryj meble, które łączą w sobie jakość, funkcjonalność i wyjątkowy design.

Culla.pl / Sklep / Marie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Biurko – Marie – Pinio

1469,00 
Biurko białe z wbudowany kontenerkiem z szufladą i szafką z 1 półką. Biurko Marie Pinio stworzone zostało  z myślą o pokoju dzieci i młodzieży. Biurko wyposażone w wysokiej jakości prowadnice i zawiasy z hamulcami i samodomykiem. Półka w szafce biurka ma możliwość regulacji wysokości w zakresie 0–64 mm.

Komoda 3-szufladowa – Marie – Pinio

1679,00 1878,00 
Pojemna komoda Pinio Marie posiada 3 szuflady, które są wyposażone w wysokiej jakości prowadnice z hamulcem i samodomykiem. Do komody można dokupić opcjonalną nakładkę do przewijania na blat. Biała komoda trzyszufladowa z kolekcji Marie jest doskonałym i bardzo praktycznym rozwiązaniem do pokoju dziecięcego.

Łóżeczko dziecięce 120×60 – Marie – Pinio

1149,00 1468,00 
Łóżeczko dziecięce pod materac 120x60 cm. Białe łóżeczko dla dzieci Pinio posiada 3 poziomy regulacji wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki umocowane na sprężynce. Boki ze szczebelkami i szczyty łóżeczka wykonane są z malowanej na biało płyty MDF. Stelaż łóżeczka o wymiarach 120x60 cm wykonany został z litego drewna sosnowego.

Łóżeczko-tapczanik 140×70 – Marie – Pinio

1379,00 1913,00 
Łóżeczko dziecięce z kolekcji Marie wyposażone w stelaż pod materac o wymiarach 140x70, który wykonany został z litego drewna sosnowego. Łóżeczko dla dzieci Pinio (kolor biały) posiada 3 poziomy regulacji wysokości poziomu materaca, dwa wyciągane szczebelki na sprężynce oraz funkcję przekształcenia łóżeczka w tapczanik dla większego dziecka (maksymalnie do 40 kg masy dziecka). Boki łóżeczka ze szczebelkami i szczyty wykonane są z malowanej na biało płyty MDF.

Łóżko 200×90 – Marie – Pinio

1109,00 1833,00 
Młodzieżowe łóżko z kolekcji Pinio Marie o powierzchni spania 200x90 cm, wyposażone w stylowy zagłówek i zanóżek z dekoracyjnym zdobieniem w kształcie litery V. Łóżko Marie można rozbudować o opcjonalną barierkę zabezpieczającą i szufladę na pościel, która może jednocześnie pełnić funkcję drugiego spania. Łóżko sprzedawane jest bez materaca. Łóżko wykonane jest z malowanej na biało płyty MDF. Stelaż łóżeczka pod materac wykonany został z drewna sosnowego.

Półka wisząca – Marie – Pinio

249,00 
Półka wisząca Pinio Marie wymaga samodzielnego montażu na ścianie. Poszczególne elementy białej półki  powstały z malowanej płyty MDF. Uniwersalna forma sprawia, że półka Pinio z łatwością dopasuje się do każdego wnętrza. Maksymalne obciążenie półki wynosi 5 kg.

Regał – Marie – Pinio

1529,00 
Biały regał Pinio Marie wyposażony w 4 półki oraz 1 szufladę. Regał Pinio Marie gwarantuje dużo przestrzeni do eksponowania zabawek dzieci oraz miejsce na przechowywanie przedmiotów codziennego użytku niezbędnych w pokoju dziecięcym. Szuflada wykonana jest na bardzo wysokiej jakości prowadnicach z hamulcem i mechanizmem samodomyku.

Szafa 2-drzwiowa – Marie – Pinio

2499,00 2649,00 
Pojemna 2-drzwiowa szafa z szufladą Pinio Marie. W standardzie szafa posiada zestawie 6 półek oraz dwa drążki na ubrania. Opcjonalnie istnieje możliwości dokupienia i montażu dwóch dodatkowych półek. Biała szafa Pinio Marie pozwala na swobodną aranżację półek i drążków w zakresie 0–64 mm.

Szafa 3-drzwiowa – Marie – Pinio

3099,00 3249,00 
Szafa 3-drzwiowa Pinio Marie wykonana została na bardzo dobrych prowadnicach i zawiasach z hamulcem i samodomykiem. Wewnętrzne dwie przegrody pionowe szafy pozwalają na różne możliwości aranżacji jej wnętrza. Szafa w standardzie posiada 6 półek i 2 drążki na ubrania do części szafy znajdującej się nad dużą szufladą oraz 4 półki do części szafy nad małą szufladą. Półki i drążki są regulowane w zakresie 0–64 mm.